NASZA OFERTA

Kierujemy naszą ofertę do firm szyjących, producentów odzieży, galanterii i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą biznesową które w swoich magazynach mają zalegające nadwyżki towarów posezonowych a których z różnych przyczyn nie są w stanie sprzedać lub zredukować stanów do niezbędnego minimum. Skupujemy sortyment taki  jak galanteria drobna, rękawiczki, czapki, bieliźniane, koszulki, nici, skarpety, koszulki, bluzki, spodenki, spodnie, torebki, torby zakupowe, itp. TYLKO NOWE I W ILOŚCIACH HURTOWYCH.

Realizacja do 3 dni - Płacimy od 1 zł do 3 zł za kilogram (netto). Tkaniny odbieramy z całego kraju naszym transportem. Płatność w dniu załadunku tkanin lub przedpłata 100% - Do rozpoczęcia transakcji wystarczy wysłać nam kilka zdjęć stanu magazynowego oraz krótką specyfikację towarów na zbyciu, czyli ilość, rozmiary, kolory, bez szczegółów, informacje ogólne. Działamy bez zbędnej zwłoki bo 25 lat doświadczenia zobowiązuje. Transport po naszej stronie lub zwrot kosztów dostawy do naszego magazynu. Kontakt: formularz kontaktowy. Tel 731605040


Skup produktów tekstylnych, jak do tego podejść. Drodzy przyszli kontrahenci, nie pragniemy Waszych towarów i nie są nam do niczego one potrzebne, nie musimy ich mieć ale możemy je odkupić i uwolnić Was od zalegających w magazynie pudeł, kartonów, palet. Kiedy znajdą się już u nas to na nas spadnie satysfakcja upłynnienia go dalej aby uzyskać jakiś zysk, czego przecież nikt nam nie zagwarantuje skoro trudno było Wam go sprzedać swoim stałym odbiorcom:)

 Zasada która obowiązuje przy wyznaczaniu cen jest następująca: Państwo chcecie bardziej sprzedać niż my chcemy kupić. Tylko w sytuacji kiedy chcą Państwo pozbyć się swoich nadwyżek magazynowych bez względu na pierwotną cenę ich zakupu czy też kosztów produkcji możemy zająć się tematem i zwieźć towary do naszych magazynów płacąc gotówką, przelewem czy też przedpłatą co jest rozwiązaniem stosowanym tylko przez naszą firmę.  A zakupione przez nas Wasze zalegające produkty tekstylne to sposób dla Państwa na dodatkowe środki pieniężne i może podratowanie płynności finansowej, oraz wolne miejsce w magazynie, uporządkowanie gospodarki magazynowej, wyprostowanie remanentów. Zajmujemy się od ponad 25 lat skupem tkanin i dzianin więc tak długoletnie doświadczenie i praktyka gwarantują konkretne działania z naszej strony.